Pozycjonowanie stron bez umowy Pozycjonowanie strony internetowej bez umowy,
bez zobowiązań, bez ryzyka.
Płacisz ile chcesz i kiedy chcesz.

Masz pytania? zadzwoń:   71-355-71-51


Pytania i odpowiedzi


U nas nie ma głupich pytań czy lakonicznych odpowiedzi. Każde pytanie nawet to najbardziej wyszukane będzie przeczytane i poważnie potraktowane. Postaramy się w miarę naszych możliwości jak najdokładniej udzielić Ci wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Wiemy, że nie każdy jest informatykiem z branży SEO, dlatego aby rozwiać wszelkie wątpliwości pisz lub dzwoń i pytaj bez skrępowania. Jesteśmy przekonani, że w kontakcie biznesowym rozmowa jest kluczowym elementem owocnej współpracy.

Poniżej zamieszczamy najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące naszej unikalnej usługi pozycjonowania stron bez umowy i bez zobowiązań.

Warunki współpracy


1. Jak długo trzeba współpracować ?
Nie ma umowy, więc i nie ma określonego czasu współpracy. Tak długo jak będą regulowane wpłaty, tak długo będziemy dla Ciebie pracować. To Ty decydujesz.

2. Dlaczego nie ma umowy ?
Umowa jest niepotrzebna. Jej brak oznacza oszczędność czasu i pieniędzy, dzięki temu możemy zaproponować niską stawkę zryczałtowaną. Pracujemy tak długo jak długo będą regulowane wpłaty. Brak wpłaty oznacza zakończenie współpracy i nie trzeba nic wypowiadać. Proste i wygodne rozwiązanie bez zbędnych formalności.

3. Jaka jest skuteczność takiej usługi ?
Skuteczność jest taka sama jak przy umowie, w tej kwestii nic się nie zmienia. Mamy ponad 14 lat doświadczenia w pozycjonowaniu stron, nasza skuteczność jest bardzo wysoka, lecz skuteczność to nie tylko kwestia doświadczenia, ale również jakości pozycjonowanej strony, trudności fraz i konkurencyjności branży.

4. Jaką mam gwarancję, że uda się stronę wypozycjonować ?
Takiej gwarancji nie ma, podobnie jak nie ma gwarancji przy umowie. Wszystko zależy od czasu, jakości strony i trudności branży oraz fraz. Każdą stronę da się dobrze i skutecznie wypozycjonować, lecz nic nie dzieje się od razu, na wszystko potrzeba czasu. Niekiedy wiele tygodni jeśli branża jest trudna i konkurencyjna.

5. Jaką mam gwarancję, że bez umowy będziecie pracować ?
Z umową też nie ma gwarancji, że firma pozycjonująca będzie pracować. Umowy są tylko po to, aby Klient nie odszedł zbyt szybko od firmy pozycjonującej. My patrzymy na to inaczej - jeśli Klient będzie zadowolony z wykonywanej usługi to będzie z nami przez wiele miesięcy a nawet lat. Nam również zależy na długiej współpracy.

6. Czy mogę zmienić frazy lub zmniejszyć ich ilość w trakcie współpracy ?
Oczywiście tak, można w każdej chwili złożyć dyspozycję zmiany fraz lub ich zmniejszenie. Wystarczy przesłać taką informację do nas na email. Zmiany tego typu są wprowadzane zawsze od 1 dnia nowego okresu rozliczeniowego.

7. Czy mogę dodać nowe frazy w trakcie współpracy ?
Oczywiście tak, można w każdej chwili złożyć dyspozycję dodania nowych fraz. Po otrzymaniu takiej infirmacji, dodane frazy zaczną być pozycjonowane od następnego dnia roboczego, bez oczekiwania na koniec okresu rozliczeniowego. Wystarczy przesłać taką informację do nas na email.

8. Jak mogę wstrzymać pozycjonowanie mojej strony ?
Wystarczy nie zapłacić i pozycjonowanie po wyczerpaniu środków zostanie wstrzymane. Po ponownym opłaceniu wznawiamy pracę. Lecz należy pamiętać, że przerwa nie może być dłuższa niż 14 dni. W przypadku dłuższej przerwy usługa zostanie zakończona i należy ponownie złożyć zamówienie. Zagrożeniem jest zazwyczaj mniejsza skuteczność usługi czyli po każdej przerwie czas oczekiwania na efekty wydłuża się. Ciągłe przerywanie i wznawianie pozycjonowania ma taką samą skuteczność jak przerywanie i wznawianie leczenia.

9. Po jakim czasie moja strona będzie wysoko w wynikach ?
Bardzo dobre pytanie, lecz nie znamy odpowiedzi. U lekarza możemy również zapytać po jakim czasie będę zdrowy? Są strony łatwe i trudne, są branże łatwe i trudne, jest też konkurencja, która nie śpi i za wszelką cenę chce być przed Tobą. Nasze doświadczenie jest duże podobnie jak szanse, ale wszystko wymaga czasu i systematyczności w działaniu, dlatego tak ważna jest Twoja cierpliwość.

10. Czy muszę stronę pozycjonować ?
Nie, nie trzeba pozycjonować, lecz jeśli chce się być w czołówce wyników w Google, aby potencjalni Klienci mogli stronę łatwo odnaleźć to trzeba pozycjonować. Samoistnie strona nie wskoczy wysoko, nie bądźmy takimi optymistami :-)

11. Co w sytuacji, jeśli nie będzie efektów ?
Efekty nie przychodzą z dnia na dzień, niekiedy nawet nie przychodzą z tygodnia na tydzień. Nie należy efektów oczekiwać od razu. Jeśli chcesz mieć efekty od razu to sugerujemy wykupienie reklamy Google AdWords, będzie drożej, ale będzie od razu. Pozycjonowanie jest tanie, lecz wymaga czasu i systematyczności, więc jeśli nie ma efektów to znaczy, że potrzeba więcej czasu na zbudowanie reputacji strony, aby zaczęła zdobywać popularność w sieci, a wtedy zaczną być zauważalne efekty.

12. Kiedy mogę zrezygnować ze współpracy ?
W dowolnym czasie, nie ma umowy więc i nie ma żadnych zobowiązań. Nie trzeba nic wypowiadać, wystarczy więcej nie płacić, a po wyczerpaniu środków współpraca zostanie zakończona.

13. Jak długo moja strona będzie wysoko w wynikach ?
Pozycjonowanie strony jest czynnością ciągłą i systematyczną. Dopóki strona jest pozycjonowana, dopóty będzie znajdować się wysoko w wynikach, lecz zaprzestanie pozycjonowania spowoduje wypieranie strony z wysokich miejsc przez inne strony. Pamiętajmy, że nie Ty jeden pozycjonujesz swoją stronę. To oznacza, że prędzej czy później Twoja strona zacznie spadać na dużo dalsze miejsca. Aby utrzymywać dobrą kondycję trzeba systematycznie ćwiczyć, jednorazowy krótkotrwały trening spowoduje tylko zakwasy i nie przyniesie żadnych rezultatów.

14. Czy można stronę pozycjonować wielokrotnie ?
Tak, lecz należy pamiętać, że każda przerwa w pozycjonowaniu powoduję utratę reputacji i spadek na dalsze miejsca, więc wielokrotne przerywanie i wznawianie pozycjonowania nie jest sposobem na robienie oszczędności tylko ryzykiem, że kolejne rozpoczęcie pozycjonowania będzie coraz trudniejsze, a na efekty będzie trzeba dłużej oczekiwać. Aż do powstania sytuacji, że po kolejnej przerwie Google może nałożyć filtr uniemożliwiający ponowne "wyciągnięcie" strony na wysokie miejsca.

15. Jak są przekazywane raporty ?
Po złożeniu zamówienia, przesyłamy email z danymi dostępowymi do panelu Klienta. W panelu Klienta znajdują się raporty i faktury do pobrania.

16. Kiedy są wystawiane raporty ?
Po zakończeniu okresu rozliczeniowego, w ciągu 5 dni w panelu Klienta pojawia się raport za miniony okres w formie dokumentu PDF do pobrania.

17. Czy mogę pozycjonować kilka stron www ?
Oczywiście tak, z tym, że dla każdej strony należy wypełnić oddzielnie formularz zamówienia podając adres strony i frazy do pozycjonowania. W takiej sytuacji może być jeden panel Klienta, a w nim wszystkie raporty i faktury.

18. Ile fraz mogę pozycjonować ?
Przyjmujemy do pozycjonowania od 1 do 20 fraz dla jednej strony www.

19. Zapłaciłem i nie ma efektów, kiedy będą ?
Już wielokrotnie to wyjaśnialiśmy. Efekty nie przychodzą od razu, jeśli chcesz mieć efekty od razu to sugerujemy wykupienie reklamy Google AdWords, będzie drożej, ale będzie od razu. Lecz jeśli decydujesz się na pozycjonowanie strony to należy liczyć się z tym, że na efekty będzie trzeba poczekać. Pozycjonowanie wymaga czasu, cierpliwości i systematyczności w działaniu. Pamiętaj, że nie Ty jeden chcesz mieć stronę wysoko w wynikach. Jeśli nie ma efektów to znaczy, że potrzeba więcej czasu, aby przebić się przez grono stron konkurencyjnych. Systematyczność w działaniu i czas są kluczowym elementem do budowania reputacji strony, dopiero wtedy zaczną być zauważalne efekty.

20. Ile razy mogę wstrzymywać pozycjonowanie ?
Dowolną ilość razy. Jednak trzeba mieć na uwadze, że ciągłe przerywanie i wznawianie pozycjonowania nie wpływa dobrze na reputację strony. Nie zalecamy takiego eksperymentowania. To nie jest dobry sposób na robienie oszczędności, a jedynie na szybkie stracenie reputacji w oczach Google i otrzymanie filtra.


Płatności i faktury


1. Ile kosztuje pozycjonowanie ?
Często zadawane pytanie: ile kosztuje pozycjonowanie? U nas odpowiedź jest prosta, kosztuje tyle ile zechcesz, to Ty płacisz więc Ty decydujesz. Za każdą frazę liczymy po 3 zł brutto / dzienne. Minimalna jednorazowa wpłata wynosi 30 zł, taka kwota wystarczy na pozycjonowanie jednej frazy przez 10 dni. Ale to Ty zdecyduj ile chcesz zapłacić i na jak długo chcesz nawiązać współpracę.

2. Kiedy trzeba płacić ?
Minimalna jednorazowa wpłata wynosi 30 zł. Wpłaty można robić kiedy się chce, lecz należy pamiętać, że jeśli usługa ma być świadczona w sposób ciągły i systematyczny to należy tak dokonywać wpłat, aby nie zabrakło środków (konto musi być cały czas na plusie). ponieważ wyczerpanie środków spowoduje zaprzestanie pozycjonowania.

3. Ile mam wpłacić ?
Minimalna kwota dla jednej wpłaty wynosi 30 zł. Jest to równowartość pozycjonowania 1 frazy przez 10 dni. Można wpłacać dowolnie większe kwoty w dowolnym czasie. Jeśli chcesz pozycjonować 10 fraz, to wpłata 30 zł jest zdecydowanie niewystarczająca, ponieważ taka kwota wystarczy tylko na 1 dzień naszej pracy. Przy większej ilości fraz sugerujemy wpłatę tak skalkulować, aby usługa miała sens gdyż pozycjonowanie strony przez kilka czy nawet kilkanaście dni nic nie daje, ale to Ty decydujesz, więc wpłacisz ile chcesz.

4. Jak należy płacić aby usługa była cały czas świadczona ?
Należy tak dokonywać wpłat, aby nie zabrakło środków na koncie. Wtedy usługa jest świadczona w sposób ciągły i systematyczny. Od Twoich wpłaconych środków zależy systematyczność naszej pracy. Codziennie odejmujemy 3 zł za każdą pozycjonowaną frazę. Będziesz pozycjonował 3 frazy to codziennie stan Twojego salda pomniejszy się o 9 zł. Jeśli zabraknie środków to wstrzymujemy pracę, natomiast po późniejszym opłaceniu ponownie wznawiamy, dlatego tak ważnym elementem jest systematyczność wpłat, aby nie powodowały przerwy w usłudze gdyż każda przerwa powoduje dłuższy czas oczekiwania na efekty i zwiększa ryzyko niepowodzenia.

5. Jak są liczone opłaty ?
Z wpłaconych środków codziennie odejmujemy 3 zł za każdą pozycjonowaną frazę. Będziesz pozycjonował 3 frazy to codziennie stan Twojego salda pomniejszy się o 9 zł. Jeśli zabraknie środków to wstrzymujemy pracę. Jeśli chcesz pozycjonować 1 frazę przez 30 dni to należy wpłacić 90 zł. Natomiast jeśli chcesz pozycjonować 3 frazy przez 30 dni to można wpłacić 3 x 90 zł lub jednorazowo 270 zł, możesz również wpłacić większą kwotę która wystarczy na dłużej, decyzja należy do Ciebie. Ważne jest aby usługa mogła być świadczona w sposób ciągły należy przed wyczerpaniem środków zrobić dopłatę.

6. Kiedy jest wystawiana faktura VAT ?
Okres rozliczeniowy wynosi 1 miesiąc. A zatem, na wszystkie wpłaty wykonane w tym miesiącu jest wystawiana faktura VAT na koniec miesiąca, a po krótkim czasie pojawia się w panelu Klienta do pobrania.

7. Jak otrzymam fakturę VAT ?
Po złożeniu zamówienia, przesyłamy email z danymi dostępowymi do panelu Klienta. W panelu Klienta w ciągu kilku dni po zakończeniu miesiąca pojawia się faktura VAT i raport.

8. Jak robić wpłaty ?
Wpłaty w kwocie minimum 30 zł można dokonywać w dogodnym dla siebie czasie. Podczas dokonywania płatności można w tytule wpłaty podać adres swojej strony WWW: np: "Prepaid - nazwastrony.pl" lub jeśli nic nie zostanie podane w tytule wpłaty to wpłata zostanie automatycznie powiązana z danymi Zamawiającego.

9. Na jakie konto mam dokonywać wpłaty ?
W panelu Klienta są wszystkie informacje dotyczące płatności.

10. Jak dokonywać wpłaty przy pozycjonowaniu kilku stron ?
Wpłaty dokonuje się tak samo. Podczas dokonywania wpłaty w tytule przelewu należy podać: "prepaid - nazwastrony.pl", wtedy wpłacona kwota zasili usługę pozycjonowania konkretnej strony. Dzięki temu, jeśli chcemy zrezygnować z pozycjonowania jednej ze stron, wystarczy jej nie opłacać. Dlatego w przypadku pozycjonowania wielu stron ważne jest podawanie w tytule wpłaty adresu strony, którą chcemy zasilić.

11. Jak opłacić jednorazowo kilka stron ?
Podczas dokonywania wpłaty, jeśli nie zostanie podana nazwa strony, którą chcemy zasilić to zostaną zasilone wszystkie strony po równo, które są przypisane do jednego Klienta. Więc aby dokonywać wpłaty zbiorczej należy podać w tytule "prepaid - wszystkie strony" lub po prostu nic nie podawać.

12. Czy mogę dokonać awaryjnej wpłaty z innego konta ?
Tak, można robić przelew elektroniczny z dowolnego konta lub wpłacać na poczcie, lecz bardzo ważne jest, aby w tytule wpłaty podać informację za co jest dokonywana opłata, czyli adres strony którą chcemy zasilić np: "prepaid - nazwastrony.pl", dzięki temu wpłacona kwota zostanie przypisana do zasilenia tej wybranej strony.

13. Czy mogę otrzymywać faktury VAT w wersji papierowej wysyłane pocztą ?
Oczywiście tak, jednak obecne przepisy nie wymuszają obowiązku wysyłania faktur pocztą tradycyjną, ale jeśli ktoś chce, to bardzo proszę. Wystarczy przesłać email z taką dyspozycją. Koszt każdej przesyłki faktury pocztą tradycyjną wynosi 10 zł (koperta, znaczek i czas pracy spędzony na poczcie). Kwota za wysyłkę będzie odjęta od salda przeznaczonego na pozycjonowanie.

14. Omyłkowo za dużo wpłaciłem, czy mogę otrzymać częściowy zwrot ?
Oczywiście tak, zwrócimy Ci omyłkowo wpłaconą kwotę bez zbędnych pytań, jeśli zgłosisz fakt pomyłki w ciągu 48 godzin i jeśli na tę kwotę nie została jeszcze wystawiona faktura VAT. Jednak minimalna wpłata wynosi 30 zł, więc możemy zwrócić tylko kwotę nadwyżki we wpłacie. Wykonanie przelewu z konta firmowego wynosi 2,00 zł (niestety jest to opłata którą pobiera bank), więc właśnie o tyle zostanie pomniejszona kwota zwrotu.

15. Jak zostanie policzona usługa gdy wpłacę 100 zł i chcę pozycjonować 6 fraz ?
Każdy dzień liczymy po 3 zł za frazę, czyli 6 fraz będzie kosztować 18 zł dziennie. Wpłacona kwota 100 zł wystarczy na pozycjonowanie przez 5 dni co daje kwotę 90 zł i zostaje 10 zł reszty. Niepełną kwotę wykorzystamy do pozycjonowania tylko trzech pierwszych w kolejności fraz przez jeszcze jeden dzień i zostanie 1 zł do przeniesienia na nowy cykl rozliczeniowy. Czyli będzie pozycjonowane 6 fraz przez 5 dni, natomiast w 6-tym dniu tylko trzy pierwsze frazy, co spowoduje wyczerpanie wpłaconej kwoty 99 zł i 1 zł do przeniesienia.

16. Czy mogę otrzymywać raporty w innych indywidualnie ustalonych terminach ?
Oczywiście tak, możemy generować Ci raporty kiedy tylko chcesz i umieszczać je w Twoim panelu Klienta. Standardowo raporty są generowane za darmo po zakończeniu okresu rozliczeniowego, ale na każde indywidualne żądanie wygenerujemy Ci raport o wyznaczonym przez Ciebie czasie. Przygotowanie i wygenerowanie raportu na indywidualne zamówienie kosztuje każdorazowo 10 zł. Kwota za indywidualny raport zostanie odjęta z puli Twoich środków przeznaczonych na pozycjonowanie strony. Niezwłocznie po otrzymaniu takiej dyspozycji przesłanej na email, generujemy raport i umieszczamy w ciągu 1 dnia roboczego w Twoim panelu Klienta.
Jeśli nie znalazłeś interesujących Cię informacji, prosimy o złożenie zapytania poprzez formularz w zakładce "kontakt". Postaramy się udzielić wyczerpujących odpowiedzi. Twoje pytanie i odpowiedź znajdą się na niniejszej stronie, aby inni nie musieli pytać o to samo.Można też do nas zadzwonić i dopytać o szczegóły:

Pozycjonowanie stron bez umowy, bez ryzyka, bez zobowiązań, to Ty decydujesz kiedy płacisz i jak długo współpracujemy !

Biuro rachunkowe | Polityka Prywatności | Kontakt

© Pozycjonowanie bez umowy - bbSoft WebDesign 2004-2019.