Pozycjonowanie stron bez umowy Pozycjonowanie strony internetowej bez umowy,
bez zobowiązań, bez ryzyka.
Płacisz ile chcesz i kiedy chcesz.

Masz pytania? zadzwoń:   71-355-71-51


O firmie

Posiadamy 17 lat doświadczenia w branży pozycjonowania stron, nie jesteśmy freelancerami, ani firmą "krzak". U nas pracują profesjonaliści, działamy legalnie, płacimy podatki i od wielu lat rzetelnie obsługujemy setki naszych Klientów którym wypozycjonowaliśmy tysiące fraz. Co miesiąc wykonujemy Audyty SEO, przedstawiamy raporty i wystawiamy faktury VAT. Prowadzisz poważny biznes? Chcesz budować swój prestiż, chcesz być postrzegany jako rozwijająca się i prężna firma na rynku? Nawiąż współpracę doświadczoną firmą pozycjonującą. Zwiększaj sprzedaż i buduj stabilną markę; nam zostaw problemy związane z pozycjonowaniem.

Firma bbSoft WebDesign została założona w 2004 roku. Od początku istnienia zajmowaliśmy się usługami informatycznymi i internetowymi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, byliśmy pionierami wielu rozwiązań funkcjonujących obecnie na rynku. Zdobyta przez ten czas wiedza i doświadczenie pozwalają nam zaoferować usługi najwyższej jakości, dostosowane do potrzeb różnych Klientów. Naszą ofertę kierujemy do firm oraz instytucji. Obecnie zajmujemy się przede wszystkim marketingiem internetowym, w tym pozycjonowaniem stron. Poza tym świadczymy usługi informatyczne: projektujemy i wykonujemy strony www, piszemy oprogramowanie aplikacji bazodanowych, wykonujemy audyt informatyczny stron internetowych i posiadamy własne serwery hostingowe zlokalizowane na jednym z największych DataCenter w Polsce i europie.

Umowa na pozycjonowanie strony

Na tej stronie przedstawiamy ofertę pozycjonowania strony bez umowy, jeśli jednak z jakiś względów oczekujesz umowy aby czuć się bezpieczniej, to w niczym nam nie przeszkadza. Wypełnij formularz zamówienia, lecz w uwagach podaj informację, że chcesz otrzymać umowę. Przygotujemy Ci elektroniczną wersję umowy która będzie do zaakceptowania przez internet, czas rozpoczęcia nieznacznie wydłuży się. (rozpoczynamy pracę po zaakceptowaniu umowy). W przypadku pracy na umowę system naszej pracy nie ulegają zmianie, zmienią się jednak nieznacznie niektóre warunki teczhniczne Opłata będzie w stałej niezmiennej kwocie miesięcznej na podstawie ilości pozycjonowanych fraz które podasz w formularzu do umowy. Dodatkowo doliczymy opłatę początkową która jest związania z przygotoaniem umowy. Nasza praca będzie przebiegać dokładnie w taki sam sposób jak bez umowy, jedynie przy zmianie ilości fraz będzie konieczne zawarcie aneksu do umowy, który zmieni ilość fraz od nowego miesiąca. Aneksy zawsze wchodzą w życie z pierwszym dniem nowego miesiąca. Czas na przygotowanie aneksu wynosi do 14 dni, dlatego, ważne jest, że jeśli chcesz zmienić frazy od nowego miesiąca, to należy zgłosić ten fakt (i podać nowe frazy) do połowy miesiąca bierzącego, najpóźniej do 15 dnia miesiąca. Po akceptacji aneksu od nowego miesiąca pracujemy już zgodnie z nowym harmonogramem. Przy współpracy na umowę okres wypowiedzenia wynosi 1 pełny miesiąc. Wypowiedzenie składasz w dowolnym momencie bierzącego miesiąca (może być w połowie czy pod koniec miesiąca), wtedy zakończenie umowy następuje zawsze na koniec miesiąca następnego.
Jeśli masz dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu na email kub telefonicznie. Nawiązując współpracę bez umowy nie ma tych komplikacji, lecz to Twój wybór. Jesli chcesz to chętnie umowę przygotujemy, nie będziez pierwszy, w ten sposób również bardzo dużo firm z nami współpracuje.
Dodatkowy zakres naszych usług.
  • projektowanie i wykonywanie stron internetowych,
  • wykonywanie tłumaczeń pisemnych na ponad 40 języków świata,
  • usuwanie wirusów i koni trojańskich ze stron internetowych,
  • hosting w stabilnym DataCenter,
  • rejestracja lub dzierżawa domen internetowych,
  • audyt stron internetowych,
  • programowanie aplikacji bazodanowych OnLine,
  • inne usługi informatyczne na indywidualne życzenie.
Pozycjonowanie strony bez umowy i bez zobowiązań, to Ty decydujesz kiedy płacisz i jak długo współpracujemy !

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE USŁUGI POZYCJONOWANIA
Biuro rachunkowe | Polityka Prywatności | Kontakt
telefon
© Pozycjonowanie stron internetowych bez umowy Wrocław - 2004r. - 2021r.