Pozycjonowanie stron bez umowy Pozycjonowanie strony internetowej bez umowy,
bez zobowiązań, bez ryzyka.
Płacisz ile chcesz i kiedy chcesz.

Masz pytania? zadzwoń:   71-355-71-51


SEO Nurtujące pytania i odpowiedzi

Wszystkie pytania traktujemy poważnie, wiemy, że nie każdy jest informatykiem z branży SEO, dlatego aby rozwiać wszelkie wątpliwości proszę pytać, pisać lub dzwonić bez skrępowania. Jesteśmy przekonani, że w kontakcie biznesowym rozmowa jest kluczowym elementem owocnej współpracy.

Poniżej zamieszczamy najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące naszej unikalnej usługi pozycjonowania stron bez umowy i bez zobowiązań.

Warunki współpracy pozycjonowania

1. Jak długo trzeba współpracować ?
Nie ma umowy, więc i nie ma określonego czasu współpracy. Tak długo jak będą regulowane wpłaty, tak długo będziemy dla Ciebie pracować. To Ty decydujesz.

2. Dlaczego nie ma umowy ?
Umowa jest niepotrzebna. Jej brak oznacza oszczędność czasu i pieniędzy, dzięki temu możemy zaproponować korzystne warunki współpracy. Pracujemy tak długo jak długo będą regulowane wpłaty. Brak wpłaty oznacza zakończenie współpracy i nie trzeba nic wypowiadać. Proste i wygodne rozwiązanie bez zbędnych formalności.

3. Jaka jest skuteczność pozycjonowania ?
Skuteczność jest taka sama jak przy umowie, w tej kwestii nic się nie zmienia. Mamy duże doświadczenie w pozycjonowaniu, nasza skuteczność jest również bardzo wysoka, lecz doświadczenie czy skuteczność to nie wszystko, ważna jest także jakości pozycjonowanej strony, trudności fraz i konkurencyjności branży.

4. Jaką mam gwarancję, że uda się stronę wypozycjonować ?
Takiej gwarancji nie ma również na umowie. Wszystko zależy od czasu, jakości strony i trudności branży oraz fraz. Każdą stronę da się dobrze i skutecznie wypozycjonować, lecz nic nie dzieje się od razu, wszystko wymaga czasu. Niekiedy wiele tygodni a nawet miesięcy jeśli branża jest trudna i mocno konkurencyjna.

5. Jaką mam gwarancję, że bez umowy firma będzie pracować ?
Z umową też nie ma gwarancji, że firma pozycjonująca będzie pracować. Umowy takiej gwarancji nie dają, a są tylko po to, aby Klient nie odszedł zbyt szybko od firmy pozycjonującej. My patrzymy na to inaczej, nie zatrzymujemy na siłę - jeśli Klient będzie zadowolony z wykonywanej usługi to będzie z nami dobrowolnie przez wiele miesięcy a nawet wiele lat. Nam również zależy na długiej i rzetelnej współpracy.

6. Czy mogę zmienić ilość fraz w trakcie współpracy ?
Oczywiście tak, można w każdej chwili złożyć dyspozycję zamiany fraz, lub zmniejszenia (odjęcia). Wystarczy przesłać taką informację do nas na email. Tego typu zmiany są zawsze wprowadzane od 1 dnia nowego okresu rozliczeniowego, (czyli od nowego miesiąca).

7. Czy mogę dodać nowe frazy w trakcie współpracy ?
Oczywiście tak, można w każdej chwili złożyć dyspozycję dodania nowych fraz. Wystarczy przesłać taką informację do nas na email. Nowe frazy zaczynamy pozycjonować bez oczekiwania na koniec okresu rozliczeniowego, chyba, że dyspozycja zmiany będzie wyraźnie opisana i będzie życzenie wprowadzenia nowych fraz od nowego okresu rozliczeniowego.

8. Jak mogę wstrzymać pozycjonowanie mojej strony ?
Wystarczy nie zapłacić i pozycjonowanie po wyczerpaniu dotychczasowych środków zostanie wstrzymane. Po ponownym opłaceniu wznawiamy pracę. Lecz należy pamiętać, że przerwa nie może być dłuższa niż 1 mc (równe 4 tygodnie). W przypadku dłuższej przerwy usługa zostanie zakończona a dostęp do panelu klienta odebrany. W przypadku chęci ponownego rozpoczęcia pozycjonowania należy złożyć nowe zamówienie. Zagrożeniem takich działań jest zazwyczaj znacznie mniejsza skuteczność usługi czyli po każdej przerwie czas oczekiwania na efekty wydłuża się i wzrasta ryzyko niepowodzenia. Ciągłe przerywanie i wznawianie pozycjonowania ma taką samą skuteczność jak przerywanie i wznawianie leczenia.

9. Po jakim czasie moja strona będzie wysoko w wynikach ?
Bardzo dobre pytanie. U lekarza również możemy zapytać po jakim czasie będziemy zdrowi? Są strony łatwe i trudne, są branże łatwe i trudne, jest też konkurencja, która nie śpi i za wszelką cenę chce być przed Tobą. Nasze doświadczenie jest duże, podobnie jak duże szanse, ale wszystko wymaga czasu i systematyczności w działaniu, dlatego tak ważna jest Twoja cierpliwość. Niestety nie da się jednoznacznie określić czasu po którym strona może zacząć piąć się w górę.

10. Czy muszę stronę pozycjonować ?
Nie, nie trzeba pozycjonować, lecz jeśli chce się być w czołówce wyników w Google, aby potencjalni Klienci mogli stronę łatwo odnaleźć to trzeba pozycjonować. Samoistnie strona nie wskoczy wysoko, nie bądźmy takimi optymistami :-)

11. Co w sytuacji, jeśli nie będzie efektów ?
Efekty nie przychodzą z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień i czasem nie przychodzą z miesiąca na miesiąc. Nie należy efektów oczekiwać od razu. Jeśli chcesz mieć efekty od razu to sugerujemy wykupienie reklamy Google AdWords (ADS), (również posiadamy taką usługę jeśli nie chcesz sam się tym zajmować) niestety reklama w ADS będzie droższa, ale będzie od razu. Pozycjonowanie wymaga czasu i systematyczności, więc jeśli nie ma efektów to nie oznacza złej pracy, złej strony czy złej Twojej branży, po prostu potrzeba więcej czasu na zbudowanie silnej reputacji Twojej strony, aby zaczęła zdobywać popularność w sieci, a wtedy zaczną być zauważalne efekty.

12. Kiedy mogę zrezygnować z pozycjonowania ?
Można zrezygnować w dowolnym momencie, nie ma umowy i nie ma żadnych zobowiązań. Nie trzeba nic wypowiadać, wystarczy więcej nie wpłacać. Po wyczerpaniu środków współpraca zostanie zakończona.

13. Jak długo moja strona będzie wysoko w wynikach ?
Pozycjonowanie strony jest czynnością ciągłą i systematyczną, tak samo jak podlewanie roślin. Podlewasz systematycznie to rosną latami, przestaniesz podllewać to uschną w dwa tygodnie. Tak samo jest z pozycjonowaniem. Dopóki strona jest pozycjonowana, dopóty będzie znajdować się wysoko w wynikach. Oczywiście mogą i będą występować wahania lecz cały czas będzie pracować aby utrzymywać stronę wysoko. Zaprzestanie pozycjonowania spowoduje wypieranie strony z wysokich miejsc przez innych. Pamiętajmy, że nie Ty jeden pozycjonujesz swoją stronę, prędzej czy później Twoja strona zacznie być spychana na dużo dalsze miejsca. Aby utrzymywać się wysoko należy pozycjonować stronę w sposób ciągły.

14. Czy można stronę pozycjonować wielokrotnie ?
Tak, lecz należy pamiętać, że każda przerwa w pozycjonowaniu powoduję utratę reputacji i spadek na dalsze miejsca, więc wielokrotne przerywanie i wznawianie pozycjonowania nie jest sposobem na robienie oszczędności tylko ryzykiem, że kolejne rozpoczęcie pozycjonowania będzie coraz trudniejsze, a na efekty będzie trzeba dłużej oczekiwać. Aż do powstania sytuacji, że po kolejnej przerwie Google może nałożyć filtr uniemożliwiający ponowne "wyciągnięcie" strony na wysokie miejsca.

15. Jak są przekazywane raporty pozycjonowania ?
Po złożeniu zamówienia, przesyłamy email z danymi dostępowymi do panelu Klienta. W panelu Klienta znajdują się raporty i faktury do pobrania.

16. Kiedy są wystawiane raporty ?
Po zakończeniu okresu rozliczeniowego, w ciągu 7 dni w panelu Klienta pojawia się raport za miniony okres w formie dokumentu PDF do pobrania.

17. Czy mogę pozycjonować kilka stron www ?
Oczywiście tak, z tym, że dla każdej strony należy wypełnić oddzielnie formularz zamówienia podając adres strony i frazy do pozycjonowania. W takiej sytuacji może być jeden panel Klienta, a w nim wszystkie raporty i faktury.

18. Ile fraz mogę pozycjonować ?
Można pozycjonować dowolną ilość fraz, lecz na początek staramy się nie przekraczać 20 fraz dla jednej strony www. Większe ilości tylko na indywidualne zapytanie, w drodze indywidualnych negocjacji.

19. Zapłaciłem za pozycjonowanie i nie ma efektów, kiedy będą ?
Efekty pozycjonowania nie przychodzą od razu, jeśli chcesz mieć efekty od razu to sugerujemy wykupienie reklamy Google AdWords (ADS), będzie drożej lecz będzie od razu. Jeśli decydujesz się na pozycjonowanie strony to należy liczyć się z tym, że na efekty trzeba będzie poczekać, czasem dość długo, gdyż to zależy od bardzo wielu czynników. Pozycjonowanie wymaga czasu, cierpliwości i systematyczności w działaniu. Opłata którą otrzymujemy jest za naszą wiedzę, systematyczną i codzienną pracę oraz wkładany trud. Nie jest to opłata za efekty. Pamiętaj, że nie Ty jeden chcesz mieć stronę wysoko w wynikach. Jeśli nie ma efektów to znaczy, że upłynęło zbyt mało czasu, Twoje frazy lub branża są trudne a konkurencja mocna. Aby przebić się przez grono stron konkurencyjnych i zdobyć reputację i popularność trzeba dłużej poczekać. Z naszej strony wymagana jest systematyczność w działaniu, a z Twojej cierpliwość.

20. Ile razy mogę wstrzymywać pozycjonowanie ?
Dowolną ilość razy. Jednak trzeba mieć na uwadze, że ciągłe przerywanie i wznawianie pozycjonowania nie wpływa dobrze na reputację strony. Nie zalecamy takiego eksperymentowania. To nie jest dobry sposób na robienie oszczędności, a jedynie na szybkie stracenie reputacji w oczach Google i spadek pozycji i dostanie bana.

21. Co jest robione w ramach opłaty za pozycjonowanie ?
Pozycjonowanie to złożony proces obejmujący wiele czynności które wykonujemy. Nie ma ustalonego konkretnego scenariusza działań. Wszystkie prace są wykonywane gdy zajdzie taka potrzeba i gdy uznamy, że jest to konieczne aby osiągnąć oczekiwane efekty. W ranach współpracy i uiszczanej comiesięcznej opłaty wykonujemy m.in.: Sprawdzenia zajmowanych miejsc w wynikach Google, analiza tych wyników i analiza efektywności, przygotowywanie raportów, prowadzenie korespondencji, analiza fraz i analiza stron konkurencyjnych. W pewnych odstępach czasu Audyt SEO podsumowujący dany okres. Klient otrzymuje dostęp do paneku z raportami, dodatkową dokumentacją i fakturami. Oprócz czynności standardowych opisanych w zdaniu poprzednim, rónież wykonujemy: (częstotliwości poniższych działań zależne od ilości fraz zleconych do pozycjonowania) Linkowanie strony na zlecone frazy na własnym rozbudowanym zapleczu oraz na zapleczu stron współpracujących (duże serwisy branżowe, portale tematyczne i inne strony współpracujące). Pisane art. tematycznych i umieszczanie na własnym oraz współpracującym zapleczu. Na życzenie Klienta, w drugim miesiącu współpracy przygotowujemy rozbudowany raport SEO który przedstawia mocne i słabe punkty strony. Analiza fraz na podstawie systemu rankingu popularności w Google (dobór najlepszych fraz w/g propozycji Google). W razie potrzeby rónież przygotowujemy dokumentację Klientowi do wykonania optymalizacji strony, tytuły, opisy i modyfikacje sekcji HEAD itp.

Płatności i faktury za pozycjonowanie

1. Ile kosztuje pozycjonowanie ?
Pozycjonowanie kosztuje tyle ile zechcesz, to Ty płacisz więc Ty decydujesz ile chcesz zainwestować w usługę. Za każdą frazę liczymy tyle ile wynosiła cena w dniu zamówienia. Masz gwarancję stałej ceny na zawsze bez względu na późniejsze jej zmiany. Minimalna jednorazowa wpłata wynosi rónowartość pozycjonowanie przez jeden miesiąc. Jak długo będziemy współpracować zależy tylko od Ciebie. Zdecyduj ile chcesz fraz pozycjonować i ile chcesz na ten cel przeznaczyć. Pamiętaj, to Ty decydujesz ile chcesz zapłacić za pozycjonowanie które przyczyni się do wzrostu popularności Twojej strony i obrotów Twojej firmy.

2. Kiedy trzeba płacić ?
Minimalna jednorazowa wpłata wynosi rónowartość pozycjonowanie przez jeden miesiąc. Wpłaty można wykonywać w dowolnym czasie i od tego momentu liczy się miesiąc rozliczeniowy. Jeśli usługa ma być świadczona w sposób ciągły i systematyczny należy tak dokonywać wpłat, aby nie zabrakło środków na naszą codzienną i systematyczną pracę. Saldo musi być cały czas dodatnie gdyż wyczerpanie środków spowoduje zaprzestanie świadczenia usługi.

3. Ile mam wpłacić ?
Minimalna wpłata wynosi rónowartość pozycjonowanie przez jeden miesiąc, lecz można wpłacić dowolnie większą kwotę która wystarczy na dłużej. Co miesiąc przesyłamy fakturę ProFormę na wpłątę na kolejny miesiąc usługi.

4. Jak należy płacić aby usługa była cały czas świadczona ?
Należy tak dokonywać wpłat, aby nie zabrakło środków na koncie. Wtedy usługa jest świadczona w sposób ciągły i systematyczny. Jeśli zabraknie środków to wstrzymujemy pracę, natomiast po późniejszym ponownym opłaceniu wznawiamy. Dlatego tak ważnym elementem jest systematyczność wpłat, aby nie powodowały przerwy w naszej pracy. Każda przerwa powoduje zawirowania wyników i wydłuża czas oczekiwania na efekty, zwiększa również ryzyko niepowodzenia.

5. Jak są liczone opłaty za pozycjonowanie ?
Za każdy miesiąc liczymy taką samą kwotę za usługę pozyvjonowania bez względu na liość dni w danym miesiącu. Jest to stała opłata miesięczna. Jeśli pierwszej wpłaty dokonasz 15 dnia miesiąca, to usługa rozpocznie swój bieg od 16 dnia i będzie śiadczona do 15 dnia miesiąca mastępnego. Aby usługa była śiadczona w sposób ciągły i systematyczny, to co miesiąc przez końcem 15 dnia miesiącu należy dokonać wpłąty za kolejny miesiąc usługi. Dla przypomnienia przed tym terminem przysyłamy Fakturę ProForma na wpłatę. Możesz również wpłacić mniejsze kwotę w krótszych odstępach czasu, decyzja należy do Ciebie. Ważne jest aby usługa była świadczona w sposób ciągły, dlatego należy przed wyczerpaniem środków zrobić dopłatę aby nie było przerwy w naszej pracy.

6. Kiedy jest wystawiana faktura VAT za pozycjonowanie ?
Okres rozliczeniowy wynosi 1 miesiąc lecz rozliczany jest z ostatnim dniem miesiąca kalendażowego. A zatem, na wszystkie wpłaty wykonane w tym miesiącu jest wystawiana faktura VAT ostatniego dnia miesiąca. Po krótkim czasie pojawia się w panelu Klienta do pobrania.

7. Jak otrzymam fakturę VAT ?
Po złożeniu zamówienia, przesyłamy email z danymi dostępowymi do panelu Klienta. W panelu Klienta w ciągu kilku dni po zakończeniu miesiąca pojawia się faktura VAT i raport.

8. Jak robić wpłaty ?
Minimalna jednorazowa wpłata wynosi rónowartość pozycjonowanie przez jeden miesiąc. Podczas dokonywania płatności warto w tytule wpłaty podać adres swojej strony WWW: np: "Prepaid - nazwastrony.pl" lub jeśli nic nie zostanie podane w tytule wpłaty to wpłata zostanie automatycznie powiązana z danymi Zamawiającego, ale proszę pamiętać, że jeśli przeley są robione z różnych kont to tytuł wpłaty jest niezbędny abyśmy mogli tę płatność przypisać do odpowiedniej strony.

9. Na jakie konto mam dokonywać wpłaty ?
W panelu Klienta są wszystkie informacje dotyczące płatności. Rónież przesyłamy taką informację na email po złożeniu zamówienia.

10. Jak dokonywać wpłaty przy pozycjonowaniu kilku stron ?
Wpłaty dokonuje się tak samo. Podczas dokonywania wpłaty w tytule przelewu należy podać: "prepaid - nazwastrony.pl", wtedy wpłacona kwota zasili usługę pozycjonowania konkretnej strony. Dzięki temu, jeśli chcemy zrezygnować z pozycjonowania jednej ze stron, wystarczy jej nie opłacać. Dlatego w przypadku pozycjonowania wielu stron ważne jest podawanie w tytule wpłaty adresu strony, którą chcemy zasilić.

11. Jak opłacić jednorazowo kilka stron ?
Podczas dokonywania wpłaty, jeśli nie zostanie podana nazwa strony, którą chcemy zasilić to zostaną zasilone wszystkie strony po równo, które są przypisane do jednego Klienta. Więc aby dokonywać wpłaty zbiorczej należy podać w tytule "prepaid - wszystkie strony" lub po prostu nic nie podawać.

12. Czy mogę dokonać awaryjnej wpłaty z innego konta ?
Tak, można robić przelew elektroniczny z dowolnego konta lub wpłacać na poczcie, lecz bardzo ważne jest, aby w tytule wpłaty podać informację za co jest dokonywana opłata, czyli adres strony którą chcemy zasilić np: "prepaid - nazwastrony.pl", dzięki temu wpłacona kwota zawsze zostanie przypisana do zasilenia tej wybranej strony.

13. Czy mogę otrzymywać faktury VAT w wersji papierowej wysyłane pocztą lub kurierem ?
Oczywiście tak, jednak aktualne przepisy nie nakładają obowiązku wysyłania faktur w tradycyjny sposób więc tego nie robimy. Oryginał faktury możesz pobrać OnLine i wydrukować samodzielnie dowolną ilość razy na własnej drukarce. Lecz jeśli oczekujesz gotowej faktury papierowej już wydrukiwanej to możesz zamówić własnego kuriera z odbiorem przesyłki od nas, lub możemy samodzielnie zlecić wysyłkę. Wysyłamy faktury za pośrednictwem firmy InPost. Opłata jest tylko za kopertę i wysyłkę, żadnych innych kosztów. Jednorazowa wysyłka faktury Kurierem InPost wynosi tyle ile pobiera przewoźnik + koszt 2 zł za kopertę. (cennik na stronie InPost) Kwota za wysyłkę faktury zostanie odjęta od salda przeznaczonego na pozycjonowanie, a jesli wysokość salda jest niewystarczająca to należy dokonac odpowiedniej wpłaty.

14. Omyłkowo za dużo wpłaciłem, czy mogę otrzymać częściowy lub całkowity zwrot ?
Oczywiście tak, zwrócimy Ci omyłkowo wpłaconą kwotę bez zbędnych pytań, jeśli zgłosisz fakt pomyłki w ciągu 72 godzin od chwili wpłaty i jeśli na tę kwotę nie została jeszcze wystawiona przez nas faktura VAT.

15. Jak zostanie policzona usługa gdy wpłacę 1000 zł i chcę pozycjonować 6 fraz ?
Minimalna jednorazowa wpłata wynosi rónowartość pozycjonowanie przez jeden miesiąc. Jeśli wpłacona kwota jest wyższa i wystarczy na dłuższy okres, to pozycjonowanie zostanie wydłużone o tyle dni ile wynosi nadpłata, aż do wyczerpania wpłaconych środków.

16. Czy mogę otrzymywać raporty za pozycjonowanie w indywidualnych terminach ?
Będziemy generować raporty kiedy tylko chcesz i umieszczać je w Twoim panelu Klienta. Standardowo raporty są generowane raz w miesiącu bez dodatkowych opłat po zakończeniu okresu rozliczeniowego (raporty te są wkalkulowane w koszty naszej usługi pozycjonowania), ale na każde indywidualne żądanie przygotujemy i wygenerujemy raport o wyznaczonym przez Ciebie czasie. Przygotowanie i wygenerowanie raportu na indywidualne zamówienie kosztuje każdorazowo 10 zł. Kwota za indywidualny raport zostanie odjęta z puli Twoich środków przeznaczonych na pozycjonowanie strony. Niezwłocznie po otrzymaniu zamówienia generujemy raport i umieszczamy w ciągu 1 dnia roboczego w Twoim panelu Klienta.


Jeśli nie znalazłeś interesujących Cię informacji, pytań czy odpowiedzi, prosimy o złożenie zapytania poprzez formularz w zakładce "kontakt". Postaramy się udzielić wyczerpujących odpowiedzi, a Twoje pytanie i odpowiedź znajdą się rónież na niniejszej stronie, aby inni nie musieli pytać drugi raz o to samo.

Można też do nas zadzwonić i dopytać o szczegóły:
Pozycjonowanie stron bez umowy, bez ryzyka, bez zobowiązań, to Ty decydujesz kiedy płacisz i jak długo współpracujemy !

Zamów ofertę za darmo i bez zobowiązań

Biuro rachunkowe | Polityka Prywatności | Kontakt
telefon
© Pozycjonowanie stron internetowych bez umowy Wrocław - 2004r. - 2021r.